Únor 2012

Návod na život?

26. února 2012 v 15:20 | *wif |  útržky života
Být vyrovnaný a spokojený sám se sebou? Mít jistou hrdost a znát vlastní hodnotu?Stále dokola si číst staré zápisky a nikdy nezapomenout…

Být tou křehkou panenkou. Něžnou vílou. Jako květiny žít na vodě a vzduchu. Bláznivá, nesmyslná představa. Fantastická, neskutečná, romantická. Porcelánová panenka v sobě spojuje vše.Křehkost, jemnost, kousek dětinské naivnosti, ženskost, půvab, krásu.

Zašlo to moc daleko a už to nejde stopnout(?) Aby se to neválelo jenom na papíře, zastrčené hluboko v šuplíku… všechno může být zase dobré, i když to tak už dávno nevypadá.
Proč? Proč? Proč? A proč ne?
Tohle už není jenom zvědavost co bude "po tom" tohle je nutnost. Nědělám ukvapená rozhodnutí, nejednám impulzivně.
Události se na sebe nabalují, lži, vztahy, slova, činy a pak… je až příliš pozdě.A nebylo to všechno jasný už od začátku?
Každý příběh jednou, někdy končí…Tohle je špatně, já vím. Kde se stala chyba?Je to jen puberta.
Další blbá nána co si vzala život… nic víc, nic míň.Další co to nezvládla, nezvládla sebe.Další zničená rodina, ale neříká se, že všechno jednou přebolí? - To mi dává jistou svobodu udělat to.
Strach? Nebojím se umřím, nebojím se, co bude pak. Bude to, co být má. Nějak se to ve mě zlomilo. Něco co mě tu ještě drželo.
Tohle je ve mně! Jenom ve mně! Neumím se vyrovnat s realitou. Neuím nalézt odpovědi na otázky PROČ.
Je vážně tak velký rozdíl v tom, jestli budete umírat pomalu, postupně nebo hned? To první akorát víc bolí."
Nemůžeš? Přidej plyn!" Jenže já už jsem sešlápla až na podlahu. Dál to nejde. Přežívám, stále jenom přežívám. Už jsen to vzdala… Snaha nemá cenu.

Ovšem některé věci se nejspíš nikdy příliš nezmění. Jako třeba… Kalhotky a krátký triko, máš ji na víkend. nemáme na výběr, vypadáš nevinně, já se cejtím zase stejně - přesně jako před týdnem, nebyl dobrej nápad začít, že se spolu vyspíme, nevidím tě naposledy my si napíšem, pravidelný fráze lhaní…
Teď tu ležím v posteli se svou láskou(nejnovejším ELLE) a chci se kouknout na nějaký pořádně romantický doják, pobrečet si nad tím, že jsem nebyla na Prague Fashion Week a pak půjdu nejspíš spát :D