Audrey Hepburn - uhel

29. prosince 2010 v 17:35 | *wif |  kresba

maNga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum 
/cz-narodil jsem se na konci světa/
Neumíte někdo turecky? Překladač turecké texty překládá celkem 'lámaně'.Nejdřív jsem chtěla napsat pokus o Audrey, ale vzhledem k tomu, že jsem se tím patlala nejméně šest hodin....
Chtěla jsem to tu zveřejnit už včera, proto také ty kecy níže, bohužel jsem neodhadla čas. Čmárala jsem večer asi od osmi do půl třetí ráno, ale to už jsem nad tím vážně klimbala takže vlasy jsem dodělávala dneska odpoledne. 
Tady je....


audrey :*
Oči má chudinka takové divné a hlavně každé jiné. Ruka se mi vůbec nepovedla a vlasy jsou takové nijaké.... Ale v reálu se to naštěstí celkem ztratí. 
Jinak je to na A3.


28.12. 2o1o 20:03

To je skandál, toto!

Letošní silvestr nejspíš strávím stejně jako dnešní večer. S hrnkem kakaa, vyštrachám nějakou starou fotku někoho známého a budu se snažit dotyčného nakreslit. 

Super.

Se na mě normálně vykašlali. Jeden je támhle, druhý jede tam....
Jistě pojeď s námi na hory. A viděla's mě někdy stát na snowboardu nebo na lyžích? Ne, protože jsem na ničem takovým taky nikdy nestála a nehodlám to zkoušet. Hory jsou nádherné, ale v létě. 
  

Ne, ne, já NEJSEM holka na vesnici. Neumím se sama zabavit, k životu potřebuji ruch, konzumní společnost, nákupní centra, akce,..... Tady je ovšem krásný klid nebo spíš dokonalé mrtvo? I na hřbitově to víc žije.
Ano, v létě tady prý jsou akce skvělý, jenže je teď snad léto? Stejně nikoho tu neznám a zas tolik po tom ani netoužím. Stačilo mi vidět facebook několika "dam a pánů" starých nebo starších než já a nemám k tomu slov, raději. 


Stejně mě stále překvapuje, jak jedna procházka nebo spíš 'setkání' dokáže spravit náladu. Mory, Mory i po tom všem seš prostě báječnej. Teď přemýšlím, může za tu náladu pivo nebo on? Ne, ne, určitě on. S pivem si člověk totiž nepokecá, i když po pár pulitrech.... 
Ale dneska mu to pivo nechutnalo! Nechápu jak někomu, JEMU nemůže chutnat? Vždyť ten vypije snad i okenu.


Dozvěděla jsem se zajímavou věc. Ehm.....no prostě 'ten, co básnil o svatbě' před tím hodně dlouho uháněl Jimmy, která o něj evidentně nestála. Proč by taky, že u ní je hlavní škola a na kluky kašle, ale to je mimo. Proč mi to ani jeden neřekl? Ovšem nemusím vědět vše, jistě. Zvykla jsem si na to, že kamarádky si neříkají prakticky skoro nic, krom nových drbů, fajn. Mě už je to teď jedno, ale mohla jsi se zmínit...


Ale stejně, není nádherná? Nemyslím tu kresbu, ale Audrey. Když se kouknete na nějakou její fotku....je prostě úžasná.


A dneska se vrhnu nejspíš na Sida. Velký hrnek zeleného čaje a kafe vedle sebe, fotka Sida před sebe a kraviny v televizi jako kulisa. Nebo, že bych namalovala Johnnyho? Temper mám haldu.... Uvidíme.


D'oh, nějak moc kecám.
 


Komentáře

1 Destiny | Web | 29. prosince 2010 v 18:00 | Reagovat

Normálně, nemám slov, jenom zírám *potlesk ve stoje*..
Já budu na Silva doma, v křesle s knížkou. Lepší to být nemůže.

2 phoenix | Web | 30. prosince 2010 v 13:13 | Reagovat

Kresba nádherná,máš můj obdiv:)

3 Mandragorka | Web | 1. ledna 2011 v 22:40 | Reagovat

Sice jí utíká oko (chyba je asi v tom, že levý je umístěný moc daleko od kořene nosu), ale stejně je krásná :).

4 AEnustovassash | E-mail | Web | 4. července 2018 v 19:14 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-pharmacie-suisse/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.